Zen etkisini hayatınızda hissedin!

Sağlık, zindelik ve güzellik için bütünsel bir yaklaşımla geliştirilmiş olan gıda takviyeleri.

CollaZen with Peptan, Hyaluronic Acid and Vitamin C;

It fills the collagen stores and eliminates the collagen deficiency caused by aging. It slows down skin aging. It tightens the skin and helps prevent sagging. Reduces wrinkles and facial lines. It provides moisture balance of the skin and revitalizes tired skin. It makes the skin look smooth, radiant and homogeneous. Provides protection against Environmental Free Radicals. It helps to remove visible cellulite.

Collagen Peptide used in CollaZen, Peptan used in clinical studies.

Collagen Peptide used in CollaZen, Peptan used in clinical studies.

Sağlıklı

Yaşlanın

Yaşın ilerlemesiyle vücuttaki kollajen miktarının azaldığı, ayrıca kadınlarda menopoz kaynaklı hormonal değişikliklerin kemik yoğunluğundaki azalmayı tetiklediği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır. Collazen içeriğinde bulunan Kollajen Peptid vücut tarafından kolaylıkla emilebilir ve sindirilebilir. Kollajen Peptidler diğer protein kaynaklarında bulunmayan eşsiz besleyici özelliklere sahip olup sayısız fonksiyonel fayda sağlamaktadırlar.

Eklem ve Kemik Sağlığı

CollaZen İçeriği Peptan, Hyalüronik Asit, Glukozamin, Kondrotin ve MSM ile ;

Eklem ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.

Kıkırdağın yenilenmesini sağlar ve kıkırdak hasrının onarımına destek olur.

Kondoroitin sayılarını artırarak protoglikan üretimini tetikler. ​

Eklem içi sıvısının osteoartrite bağlı enflamasyonunu engellemeye destek olur.

Osteporoz tedavisine destek sağlar.

Saç ve Tırnak Sağlığı

Normal şartlarda saçlar ayda yaklaşık 1 cm kadar uzar. C vitamini ,Kolajen ve Biotin bunun devamını sağlayan en önemli desteklerdendir. Biotin eksiklğinin saçların kolayca kırılmasına yol açtığı yapılan klinik çalışmalar sonucunda ortaya konulmuştur. 

CollaZen içerdiği Hidrolize Kolajen Peptid Peptan, Hyalüronik Asit, C vitamini ve Biotin ile; Saç yapımı için görevli proteinlerin üretimini arttırır. Böylelikle saç kayıplarını azaltarak kaliteli ve sağlıklı saç gelişimine katkı sağlamaktadır. 

CollaZen ayrıca saç folüküllerini destekleyerek sağlıklı yeni saçların çıkmasına ve saçlardaki beyazlamanın da azalmasına yardımcı olmaktadır. 

Kuru ve kırılmış saçların gereken nemi alarak içinde hapsetmelerinde ve saçların canlı, taze ve güçlü gözükmesinde de oldukça etkilidir. 

Tırnakları besleyip nemi içerine tutarak kırılmalarını ve kat ayrılmalarını önler, sağlıklı bir tırnak dokusunun oluşmasına, tırnaktaki şekil bozukluklarının giderilmesine yardımcı olur.

Spor yaparken kolajen kullanımı ve faydaları

Kolajenin en önemli özelliği vücuttaki kaslar, eklemler ve tendonlar arası yapıştırıcı bir etkiye sahip olmasıdır. Hangi sporu yapıyor olursanız olun kaslarınız ve eklem yerleriniz yoğun hareket edeceğinden kolajenin yapıştırıcı işlevi yaptığınız sporu destekleyici nitelikte olacaktır.

PRODUCTS

CollaZen Vitamins C 1000 mg

CollaZen Vitamins D3 2200 IU

CollaZen Vitamins D3+K2