Sıkça Sorulan Sorular

Kollajen, insan vücudunda sonsuz miktarda bulunan ve cildin yapısı ve yoğunluğu için gerekli olan bir proteindir. Genç ve sağlıklı cildin neredeyse %75’i kolajenden oluşur. Ancak 25 yaşından sonra cildimiz kendini yenileme kapasitesini giderek kaybeder ve daha düşük düzeyde kolajen üretir.

35-55 yaşları arasında kolajen seviyesi %40’a düşer, bu da hidrasyonun azalmasına ve sıkılık kaybına neden olarak kırışıklıkların oluşmasına neden olur.

Balıklardan elde edilen kolajen proteinleri, doğrudan kolajen ve elastin oluşumunda rol oynayan yüksek düzeyde amino asitler ve peptitler içerir.

CollaZen+, yaşlanma karşıtı bileşenlerin devrim niteliğinde bir kombinasyonuna dayanmaktadır. Deniz kökenli kolajen ve seçici gıda takviyelerinin karışımıdır. Yüksek emilim ve biyoyararlanım için benzersiz bir Tilapia balık özü bileşimi içerir.

Eklemlerin işlevini optimize ederek kemiklerin, kıkırdakların ve bağların normal işlevine katkıda bulunur.

Cildin nemini iyileştirir.

Hem ince hem de derin kırışıklıkların oluşumunu azaltır.

Cilde genç bir görünüm kazandırır.

Sağlıklı ve parlak saç ve tırnakların gelişmesine katkıda bulunur.

Belirteçler:

Kolajen seviyelerinin bozulması, vücuttaki vitamin ve mineral eksikliği, cildin erken yaşlanmasına, elastikiyetinin azalmasına, kırışıklıklara, saç ve tırnakların zayıflamasına, kas-iskelet sisteminde ağrılara neden olur.

Ayrıca yaş, hastalıklar, stres, kötü beslenme ve ilaç ve pestisitlerin ikincil etkileri de vücuttaki kolajenin nitelik ve niceliğinin bozulmasına katkıda bulunur.

CollaZen+, PEPTAN TM ticari markası altındaki hammadde olan kolajen içerir.

Fransız şirketi ROUSSELON SAS tarafından üretilir ve Tilapia ve Pangasius balıklarından elde edilen mükemmel kalitede hidrolize kollajenden bir madde içerir.

Peptan kollajen peptidi, proteinlerden elde edilen %100 doğal ve güvenli bir bileşendir. Fransız şirketi Rousselot SAS’ın hammaddeleri dünya çapında kullanılmaktadır ve bunların kemik yapısının genel hareketliliğini, eklemleri, cildin doğal güzelliğini, saç ve tırnakların gücünü ve parlaklığını iyileştirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

İçindekiler:

kükürtlü kondroitin

Kıkırdakları korur ve parçalanmalarını önler.

C vitamini

Yaşlanmaya karşı savaşır ve güçlü bir antioksidan etkiye sahiptir.

Ηyaluronik Asit

Elastikiyet sağlayan ve cilt nemini artıran temel cilt maddesidir.

MSM

Bağ dokularını destekler ve güçlü antioksidan, anti-inflamatuar ve detoksifiye edici özelliklere sahiptir.

glukozamin HCL

Vücudun tahrip olmuş ve bozulmuş kıkırdakları onarmasına yardımcı olur ve eklemlerdeki iltihabı ve ağrıyı azaltır.

iotin

Cilt, saç ve tırnakların gelişiminde önemli rol oynar.

Son olarak CollaZen+, kolajenin tüm muhteşem özelliklerini içeren, yalnızca içecek takviyesi sunmakla kalmaz, eksiksiz bir ürün yelpazesi oluşturur.

sukraloz tatlandırıcı

Güvenli tatlandırıcı, tip I ve II diyabet hastaları için uygundur, FDA onaylıdır.

Her gün 20 ml veya iki yemek kaşığı alın (tercihen yatmadan önce). Ayrıca yarım bardak su veya meyve suyu ile seyreltilebilir. Serin ve kuru bir yerde saklayın. Her kullanımdan önce şişeyi iyice çalkalayın. Ürünü çocuklardan uzak tutun. Hamilelik veya emzirme döneminde ve böbrek yetmezliğiniz varsa kullanmayın. Gıda takviyeleri dengeli beslenmenin yerine kullanılmamalıdır.

CollaZen® kullanan kadınlar , sadece 2 ila 3 hafta içinde ciltlerinin daha fazla nemlendiğini ve sıkılaştığını, eklem ağrılarının azaldığını fark etti. Ancak bu, bu sonuçların tüm insanlar için ortak olduğu anlamına gelmez, çünkü genler, yaşam tarzı, beslenme, güneşe uzun süre maruz kalma, sigara içme alışkanlıkları gibi cildi de etkileyen başka birçok faktör vardır.

Hidrasyonla ilgili en iyi sonuçlar, ürünün ardışık kullanımından yaklaşık olarak sonra elde edilir. 8 hafta. Τİnce çizgilerin ve kırışıklıkların azalması için en iyi sonuçlar yakl. 12 hafta.

İlk sonuçlar 20 ila 30 gün içinde görülebilir. İnsan vücudundaki kolajenin tamamen yenilenmesi, sonuçların belirgin ve anlamlı olduğu 90 ila 100 günlük bir süre içinde gerçekleşir.

Cı ollaZen + uyumluluk sorunları olmadan diğer tedavilere ek olarak hareket edebilir. Bir gıda takviyesi olarak CollaZen, cilt ve eklem bakımının doğal bir yoludur.

CollaZen+ , kullanılan tatlandırıcı madde Sukraloz olduğundan, tip I ve II diyabet hastaları için idealdir. Ciddi bir hastalığı olan veya tıbbi kontrol altında olan kişilere doktor tavsiyesi olmadan herhangi bir besin takviyesi almamalarını tavsiye ederiz.