Bizi Takip Edin!

Gerçek bir hikaye!

lemi-plastara
Lemi Plastara
CollaZen™ Şirketi Satış & Pazarlama Direktörü

Her markanın ortaya çıkışında gerçek bir hayat hikayesi vardır. Birisi çıkar ve hassasiyet, sevgi veya tutku değerlerini temel alan bir marka imajı oluşturur ve markanın tanınmasını sağlar. CollaZen™’in tamamen gerçek kuruluş hikayesi de şu şekilde oldu.

CollaZen™ ekibine katılmadan önce, uzun yıllar büyük ilaç firmalarına danışmanlık yaptım. Çalışma saatleri çok uzundu ve çalışma ortamı oldukça gergindi. Bu ortam, eve bitkin ve gergin gelmeme neden oluyordu.

Böylece, iç varlığımı ve iç varlığımın derinliğini keşfetmek ve dengelemek için yoga yapmaya karar verdim.

Aynı dönemde, daha sonra ekibimizde yer alacak profesyonel biyokimyacı arkadaşlarla tanıştım ve birlikte, “bireylerin refahı için dengeli bir hayat felsefesi”ni vizyon kabul eden yeni bir firma kurmak için anlaştık.

Böylece, 2015 yılında, tüketicilerin özel istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştirilecek ve üretilecek kaliteli ürünlerle insanların yaşam kalitesini ve refah seviyesini artırmak amacıyla tüm bilgi ve tecrübelerimizi birleştirerek yeni bir firma kurmaya karar verdik.

Sonunda, kadın veya erkek, her bireyin günlük yaşamına ZEN bakış açısından bakmasını sağlayacak eksiksiz bir ürün serisi hazırladık!

CollaZen™ şirketi, günümüzde, yurt içi ve yurt dışında yaptığı büyük yatırımlarla adından söz ettiren, ürünleri Yunanistan, Türkiye, Sırbistan, Karadağ ve Romanya’da satılan ve son bir yılda 1.000'den fazla satış noktası artışı ile hızlı büyüyen bir şirkettir. .

CollaZen™ şirketi, ürünlerini beğenen çözüm ortakları ve Eczacılarla işbirliği yapmaktan memnuniyet duyan, tüketicilerinin geri bildirimlerine saygı duyan ve değer veren bir firmadır.

Bu CollaZen™'in hikayesi. Rüya gibi olmayabilir, ama kesinlikle gerçek!

footer-decor